Pension Jana (rodinný hotýlek) naleznete v obci Mříčná přímo u bran západních Krkonoš. Svojí jedinečnou polohou klidného místa asi 2km od Jilemnice doslova vybízí k návštěvě Českého ráje a Krkonoš. Mříčná se stala vesnicí roku Libereckého kraje pro rok 2015.

Okolí pensionu poskytuje množství sportovního a rekreačního vyžití. V letní sezóně lze využít řadu značených turistických cest a cyklotras a mimo jiné navštívit množství hradů, zámků a památek Českého ráje, Krkonoš a Podkrkonoší či Zoo Safari ve Dvoře Královém. Můžete se také nechat inspirovat v nabídce našich jednodenních výletů. Pro ty méně aktivní možnost relaxace jen tak u bazénu a na letní terase s příjemným posezením či procházet se v lese za domem.

Co Vám můžeme nabídnout?

Komfortní ubytování /kvalitní hotelové boxspringové postele/, stravování v rámci polopenzí, krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, bar, saunu, relax. místnost , masáže, úschovnu kol nebo lyží.

Nabízíme celoroční ubytování se snídaní (bohaté švédské stoly včetně teplých a studených nápojů) nebo s polopenzí, vaříme pouze pro ubytované (snídaně + večeře-meny o dvou chodech, předkrm, hlavní jídlo, desert nebo salát), poctivá domácí česká kuchyně v naší restauraci s kokteil barem kde připravujeme míchané nápoje. Prostoru restaurace vévodí francouzké okno s výhledem do přírody a na místní kostel. Ubytování v komfortních apartmánech či 2-3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a TV. Každý náš host má u domu rezervované parkovací stání. Pro kvalitu ubytování je pro vás zajištěn pravidelný úklidový servis pokojů po-pá v ceně pobytu.

Kdo je naším hostem?

Pension je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, páry či soukromé akce. Na vyžádání Vám rádi poskytneme dětskou postýlku, dětské chůvičky, ohřívače lahviček pro miminka, židličku nebo fén. Pět minut chůze od pensionu je k dispozici kvalitní dětské hřiště s občerstvením. Vychovaný psík ve vaší společnosti je též naším hostem.

Vyjížďky na koních

Máte-li rádi koně, nabízíme Vám také možnost navštívit asi 1km vzdálený ranč s chovem koní. Po dohodě je možnost provádět vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé. Zajistíme projížďku kočárem s odjezdem přímo od pensionu.

Sauna a masáže

V pensionu je možno využít novou saunu s ochlaz. bazénem včetně masáží a relax. místností. www.saunapohoda.cz

Vyjížďky na kole

Pro cyklistické nadšence je v okolí pensionu řada cyklotras pro silniční i horská kola. Součástí našeho pensionu je i úschovna kol.

Plánování výletů a programů

V případě nudy Vám poradíme s tipem na výlety do okolí s odjezdem po snídani a návratem k večeři.